KONST / Litografier / Färglitografi 10704376
nr 1070 4376
Mihail Chemiakin
(f. 1943), Ryssland
Färglitografi, Mihail Chemiakin (f. 1943), operabalett, signerad, motivet: 45x62
Mihail Chemiakin, rysk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 november 2016
kl 20:09:11
21/11 19:39:29